Časopis Technika na MSV Brno

Zabezpečovacia technika

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > 

Dokumenty vo firme pod drobnohľadom

Technika 5-6/2017

Bezpečnosť dokumentov je oblasťou, na ktorú mnoho slovenských firiem zabúda. A pritom nejde o žiadne maličkosti. Skopírovanie databázy kontaktov, obchodných partnerov, odcudzenie firemného know-how vás môže stáť peknú kôpku peňazí. Ukážeme vám spôsoby, ako efektívne chrániť dokumenty vo firme, vďaka ktorým zabránite úniku citlivých informácií.

Viac informácií

Školenie zabezpečovacej techniky - Akadémia Jablotron

Zabezpečovacia technika

Akadémia vás nielen zoznámi s problematikou zabezpečovacích systémov, ale umožní vám profesijne rásť a stať sa tak jednotkou vo svojom odbore. Akadémia Jablotron je ucelená ponuka certifikačných kurzov inštalácií zabezpečovacej techniky. Usporadúvame kurzy pre začínajúcich aj pokročilých technikov ale aj odborné prednášky pre študentov. Všetky kurzy sú vedené skúsenými lektormi a ukončené testom znalostí. Úspešní absolventi získavajú certifikát, ktorý potvrdzuje ich odbornosť pre montáž.

Viac informácií

Nové termografické kamery pre priemysel a stavebníctvo

Technika 5-6/2017

Špecialista na meraciu techniku, firma Testo, uvádza na trh štyri nové termografické kamery

Termografia - termografická diagnostika, ako jeden zo spôsobov bezkontaktného merania rozloženia teplôt na povrchu sledovaných objektov je dobre známa  aj u nás a používa sa v rôznych oblastiach priemyslu, vedy, výskumu a praxe najmenej ostatných 25 rokov. Používa sa hlavne v stavebníctve, strojárstve, energetike, elektrotechnike, elektronike, automobilovom priemysle, ale aj v humánnej a veterinárnej medicíne.

Viac informácií

Značení laserem bez kontaminace prostředí

Technika 9-10/2016

Co se děje po označení plastového dílu laserem? Vzniká fotochemická reakce, jejímž výsledkem je kontrastní značení, které je dané lomem světla na povrchu plastu.

Viac informácií

Procesná termovízia - získajte viac, merajte presnejšie

Technika 11-12/2014

Firma MICRO-EPSILON predstavila nové výrobky v oblasti infračervenej termografie. Termovízna kamera TIM 640 prináša VGA obrazové rozlíšenie pri zachovaní malých kompaktných rozmerov a vysokej rýchlosti snímania.  Prislúchajúci softwér TIMconnect prichádza s vylepšeniami a novými funkciami. Úplnou novinkou sú infračervené teplomery CT/CSvideo, ktoré umožňujú presné zameranie na horúce objekty vďaka zabudovanej kamere pre viditeľné spektrum žiarenia.

Viac informácií

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky

Výstavy

Rekonštrukcie stokových sieti a čistiarní odpadových vôd