Jasné podmienky a transparentné náklady

Poskytovatelia služieb v oblasti textilného manažmentu Vám prostredníctvom opakovane použiteľných utierok s komplexným servisom ponúkajú efektívne riešenie orientované na zákazníkov. Textilný manažment MEWA  prostredníctvom svojich služieb je na Vašej strane, prináša transparentnosť nákladov a odoberie Vám mnoho úloh.


Opakované použitie ponúka množstvo výhod

Odovzdať znečistené a nechať si znova dodať vypraté a čisté: Princíp „opakovaného použitia“ je praktický a ekologicky rozumný. Inteligentný systém opakovaného použitia od spoločnosti MEWA šetrí zákazníkovi náklady na organizáciu, ktoré súvisia s kontinuálnym obstarávaním. Zamestnanci majú vždy poruke vhodnú čistiacu utierku – vedúci podniku si už nepotrebujú robiť starosti ohľadom doplňovania a likvidácie. MEWA dodáva v dohodnutých intervaloch čisté utierky, vyzdvihne znečistené a vyperie ich ekologickým spôsobom vo vysokomoderných zariadeniach.Žiadne ďalšie náklady na skladovanie a prepravu

MEWA preberá aj logistickú výzvu skladovania a vyzdvihnutia znečistených čistiacich utierok v súlade s predpismi o nakladaní s nebezpečným tovarom. Bezpečnostné kontajnery MEWA Safety Container SaCon® boli špeciálne vyvinuté na zhromažďovanie, bezpečné skladovanie a prepravu čistiacich utierok MEWA. Sú pojazdné a stohovateľné a vzduchotesne uzatvárateľné veko kontajnera chráni pred nebezpečenstvom požiaru.

Ten, kto sa zbaví celej logistiky spojenej s vybavením čistiacimi utierkami, šetrí čas a námahu a môže svoje voľné zdroje využiť na inom mieste. Zákazník dostáva v mesačných intervaloch vyúčtovaciu faktúru. Nevznikajú žiadne „skryté“ náklady.Čistiace utierky na každé použitie

Štyri kvality tkaniny príslušne pokrývajú požiadavky a nároky v priemysle, remesle a dielňach. Čistiace utierky MEWA nachádzajú preto univerzálne využitie vo všetkých odvetviach, a to bez toho, aby si to vyžadovalo nespočetné množstvo riešení pre mnoho rôznych špeciálnych oblastí. Utierky sú mimoriadne savé, odolné a tvarovo stále. Pomocou votkaných farebných pásov sa dajú na prvý pohľad priradiť príslušnej oblasti použitia.
Podľa konkrétnych požiadaviek a účelu použitia poskytuje MEWA utierky v presne takom množstve a kvalite tkaniny, ktoré potrebujú podniky na odborné čistenie strojov a zariadení.


 

Kontajnery MEWA Safety Container SaCon® sú pevnou súčasťou osvedčeného a inteligentného systému čistiacich utierok MEWA.


 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
6 + 6 =
Odoslanie formulára

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky