Technika_2016

Ponúkama všetko, čo si zákazník váži

RÝCHLOSŤ, KOMPLEXNOSŤ A PROFESIONALITA

LUSIK TRADE, s. r. o. je gumárenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou gumových a gumokovových výrobkov. Svojim zákazníkom ponúka nanášanie polyuretánových povlakov na kovové a nekovové výrobky, ako aj samotné polyuretánové výrobky.

Gumárenská výroba v spoločnosti LUSIK TRADE pozostáva z výroby gumových, gumokovových, a polyuretánových výrobkov vo formách. Ide o pružné a tlmiace podložky, silentbloky,  prechodky, stieracie lišty, prísavky, tesnenia,  krúžky a pod., pričom nezáleží či ide o jeden kus alebo veľké série v tisícoch kusov. Pre každý nový výrobok spracujeme návrh, navrhneme výrobný postup a odskúšanie formy tak, aby výstupný výrobok spĺňal všetky požiadavky zákazníka.

Naše výrobky sa  používajú všade okolo nás vo  veľkom množstve výrobných odvetví. Môže to byť strojárstvo, stavebníctvo, drevárstvo, zdravotníctvo, potravinárstvo a rôzne iné odvetvia. Ponúkame možnosť uskladnenia foriem zákazníka v našich priestoroch s evidenciou a základným servisom,  ako drobné opravy a konzervácia. Valce a kolesá s gumovým alebo polyuretánovým povlakom sú v praxi veľmi často najnamáhanejšie časti strojných alebo dopravných celkov. Sú vystavené veľkému počtu pracovných hodín bez nárokov na výmenu a servis. Kvalita gumového resp. polyuretánového povlaku v značnej miere pomáha predlžovať pracovnú dobu valcov a kolies a znižovať náklady na údržbu. V našej spoločnosti sa snažíme o výber optimálneho druhu povlaku tak, aby kvalita a ekonomika prevádzky valcov a kolies bola pre zákazníka čo najvýhodnejšia. Veľkú úlohu  v životnosti povlaku zohráva prostredie v akom pracuje. Preto je dôležité vybrať povlak  z  vhodného druhu kaučuku a správnym spôsobom aplikovať povlak na povrch valca resp. kolesa. V tomto nám pomáha portfólio výrobcov kaučukových zmesí so svojou ponukou.

Od roku 2003 máme zavedený systém riadenia kvality podľa ISO 9001:2008. Pri plnení potrieb zákazníka sa snažíme o rýchlu a spoľahlivú dodávku kompletnej objednávky s najvyššou možnou kvalitou. Pomáhame zákazníkovi riešiť problém s pogumovaním resp. s gumovým výrobkom tak, aby využil naše služby aj druhýkrát, poprípade nás odporučil iným.

Text: LUSIK  TRADE, s. r. o.

 

LUSIK TRADE s.r.o.

Slatinská cesta 1724

018 61, Beluša

tel.: 042/ 462 40 37

fax: 042/ 462 40 36

e-mail: info@lusiktrade.sk

www.lusiktrade.sk

 

 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
3 + 2 =
Odoslanie formulára

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky