Priemyselné podlahy - PVC panely

Detaily protišmykových povrchov - ukážka zámkového spojenia podlahového panelu.test nehorlavosti


Nemôžete zastaviť výrobu a uskutočniť opravy nevyhovujú­cich podláh?

Inštaláciu panelov je možné zrealizovať aj na rôzne poškodené povrchy, ktoré sa vopred len čiastočne lokálne upravia.

Novú podlahu Vám zhotovíme bez vylúčenia prevádzky a obmedzenia výroby

Inštalácia našich panelov je možná i za plného chodu výroby, či prevádzky skladu. Prípadne je možné dohodnúť sa na inštalácii podlahy počas víkendu. Naši skúsení pracovníci dokážu položiť až 1000 m2 panelov za jeden víkend a to aj vrátane prípravy podkladu.

 

 

Opravy podláh vo výrobných a skladových prevádzkach
Naše podlahové panely z PVC sa dobre uplatňujú v mnohých výrobných a skladovacích prevádzkach. Využívajú sa vo všetkých priemyselných odvetviach, vrátane potravinárskeho priemyslu. Panely sa dajú položiť na vyštrbené, popraskané, mastné a inak poškodené povrchy. Väčšina typov podlahových PVC panelov má po celom obvode spojovacie zámky. K podkladu sa nelepia, ale navzájom sa spojujú týmito zámkami.

 

 

PVC panely sú chemicky a mechanicky veľmi odolné
Maximálne zaťaženie je možné do 2-6 ton/dm2 podľa typu. Napríklad nákladné auto s predpokladanou plochou dotyku 4 x 2 dm2 by mohlo vážiť až 48 ton. Panely sú odolné voči olejom, kyselinám, ropným produktom a chemikáliám.

 

 

Protišmykový povrch aj za mokra
Povrch panelov nie je šmykľavý. Podľa testov, ktoré sa robili v uznávanej nemeckej skúšobni, je bezpečnosť proti šmyku oproti materiálu guma a umelá hmota, za sucha aj za mokra hodnotená výsledkom „VEĽMI BEZPEČNÉ". Pri dotyku s materiálom koža, za sucha aj za mokra je bezpečnosť proti šmyku na povrchu panelov hodnotená výsledkom „BEZPEČNÉ".

 

 

Skvelé vlastnosti použitého PVC sú zárukou húževnatosti, pevnosti, tepelnej izolácie a chemickej odolnosti
Často si ani neuvedomíme, že káblovému PVC, z ktorého sú panely vyrobené, nevadí ani dlhodobé pôsobenie slnečného svitu, mráz, či vysoké teploty. Vieme však, že káble okolo nás sú často v kontakte s kyselinami, s olejmi a ropnými produktmi. Vďaka tomu, že naše panely sú vyrobené z tohto káblového PVC, sú tieto úžasne vlastnosti káblov taktiež výhodami aj našich podlahových panelov. Podľa výsledkov protipožiarnych skúšok je ich trieda reakcie na oheň Dfl - s2. To znamená, že spĺňajú tie najprísnejšie kritériá požiarnej bezpečnosti. Pri skúške spaľovania plameňom, prevažne iba tlejú a uholnatia a po odstavení vonkajšieho zdroja plameňa nehoria.

 

 

Spevnenie plôch a prístupových ciest
Panely hr.43 mm sa dajú tiež použiť na pokrytie plôch, ktoré chcete spevniť, alebo ochrániť. Napríklad na výstaviskách na rýchle vybudovanie výstavných plôch, alebo na spevnenie prístupových ciest. Všetky západoeurópske štadióny používajú opakovane PVC panely na ochranu trávnatej plochy pri usporiadaní megakoncertov. Výhodou týchto panelov je totiž rýchla montáž, ľahká a rýchla demontáž, opakované použitie a nenáročné skladovanie.

 

 

Upratovanie
S upratovaním naši zákazníci, ktorí používajú PVC panely, nemajú problémy. Ako sami hovoria „upratujeme tak, ako sme boli zvyknutí ale pohodlnejšie". Ak ale budete chcieť doplniť Vaše vybavenie o profesionálnu techniku na upratovanie a nemáte svojho zvyčajného dodávateľa, radi Vám dáme spojenie na špecializovaného predajcu. Zabezpečíme Vám predvedenie strojovZADARMO priamo v prevádzkových podmienkach u Vás.


PRIEMYSELNÉ PODLAHY A - Z, s. r. o.


 

 

Späť

Komentáre k článku | Pridať komentár

Lubomir Macko (17.03.2019)

Zdravim mal by som zauje o podlahu P10Z 22mm kolko stoji m2 Dakujem

Na zaciatok by so vyskusal 16 m2

Datrom (20.05.2018)

Poprosim nacenit 10m2 p10z/22mm

Ján Šulek (12.04.2017)

Dobrý deň, poprosím o cenovú ponuku na podlahu z gumy.
Ďakujem za odpoveď.

Erika Šebová (20.07.2016)

Dobrý deň,
chcem sa informovať o cene priemyselnej PVC podlahy. Chcem ju do triedy, kde zo stoličkami žiaci dokážu zázraky. Preto uvažujem o priemyselnej podlahe, len sa neviem dopátrať ceny za 1 m štvrocový.
Ďakujem Šebová

Rudolf Gavlas (07.08.2015)

Dobrý deň, mohli by ste ma prosím kontaktovať ohľadom bližšíc informácií a cenovej ponuky?

Ďakujem a prajem pekný deň.

gavlas

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
2 + 8 =
Odoslanie formulára

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky