Technika 5-6/2016

 1 2 > 

Flexibilní analyzátor pro řízení chemických procesů v reálném čase

Technika 5-6/2016

Jde o jednoduchý, robustní FT-NIR analyzátor, vybavený vláknovou optikou, navržený pro monitoring v reálném čase pro petrochemii a rafinérie.

Viac informácií

Prvý strešný rám vyrobený z prírodných vlákien

Technika 5-6/2016

Spoločnosť BASF vyvinula spoločne s International Automotive Components Group (IAC), popredným svetovým dodávateľom pre automobilový priemysel, celosvetovo prvý strešný rám pre automobily, ktorý je vyrobený z prírodných vlákien. Spojivo Acrodur® 950 L od spoločnosti BASF zaisťuje potrebnú nosnosť a tepelnú odolnosť. Nízkoemisné spojivo na báze vody, ako alternatíva fenolovej živice, posilňuje vlákna a poskytuje riešenie pre strešné rámy áut. Je šetrné k životnému prostrediu, ľahké a rozmerovo stabilné.

Viac informácií

Tryskací turbíny Rutten Long Life

Technika 5-6/2016

Vyčerpání možností optimalizace výroby přispívá rozhodujícím způsobem k podporování konkurenceschopnosti podniků. Jednu možnost zde nabízí RetroFit tryskacích zařízení Rösler s turbínami Rutten Long Life.

Viac informácií

Glasurit RATIO Truck systém

Technika 5-6/2016

K zásadným princípom Glasuritu patrí byť neustále lepším a lepším. V rámci tohto kontinuálneho procesu zlepšovania sa bol prepracovaný aj úspešný Glasurit RATIO Truck systém so svojimi vrchnými lakmi Radu 68. Nový systém teraz zabezpečí lakovanie úžitkových automobilov v novej vrcholnej forme.

Viac informácií

Konferencia Mean Well na Slovensku

Technika 5-6/2016

V uplynulých dňoch sme mali česť organizovať konferenciu autorizovaných distribútorov firmy Mean Well na Slovensku. Konferencia sa konala od 12.5. do 15.5. v hoteli Crowne Plaza v Bratislave. Hlavnou témou konferencie bolo zefektívniť spoluprácu regiónov Európy a zvýšiť úroveň značky Mean Well.

Viac informácií

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky