Technika 5/2010

 1 2 3 > 

Automatický transport zboží ve výrobě

Technika 5/2010

Automatizovanou dopravu zboží pomocí transportéru lze využít všude tam, kde dochází k organizované dopravě materiálu ve výrobě. Tuto dopravu Vám zajistí automatický transportér (dále jen A.T.), který přepravuje materiál v přepravkách, kartonech či jiné podobě bez potřeby ovládání obsluhou. A.T. se vyrábí ve dvou rozměrových variantách 600 x 400 mm s nosností do 100 kg nebo 1200 x 800 mm s nosnotí do 400 kg.

Viac informácií

Technológie automatických ventilov od spoločnosti Emerson

Technika 5/2010

Počas dlhých rokov si spoločnosť Emerson vybudovala dobré meno v oblasti poskytovania kvalitných pohonov na ventily s krátkymi spínacími časmi a je uznávaná špecialistami v tejto oblasti. Na udržanie a zlepšenie tejto reputácie, sme sa stali známymi vďaka orientácii na zákazníka , zavedením konkurenčných cien, najlepšom servise a dodávkou overených produktov.

Viac informácií

Bottling Printing kompletné riešenie v označovaní

Technika 5/2010

Spoločnosť Bottling Printing, s. r. o. je jedným z popredných dodávateľov priemyselných tlačiarní na slovenskom, českom a rumunskom trhu. Za roky svojej pôsobnosti sa riadi krédom vždy čo najefektívnejšie riešiť potreby zákazníkov v oblasti značenia, a to aj v prípade požiadavky na dodávku kompletného technologického celku k zabezpečeniu označenia výrobkov, vrátane príslušenstva a softvérového vybavenia.

Viac informácií

Pokročilá technológia v ochrane proti opotrebeniu

Technika 5/2010

CREUSABRO® 4800 predstavuje oceľ odolnú proti opotrebeniu, ktorá umožňuje predĺžiť životnosť až o 50 % v porovnaní s oceľou kalenou do vody s tvrdosťou 400 HB.

Viac informácií

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky