Technika_2016

Opravujete podlahy znova a znova?

Investovali ste do podláh, ale kvalita opäť nezodpovedá tomu čo ste zaplatili? Každý by mal za svoje peniaze získať čo najviac a týmto pravidlom sa aj riadime.
Za posledných 10 rokov sme nainštalovali, alebo dodali podlahy do cca 800 objektov - do atómovej elektrárne, zvarovní, stolárskych dielní, skladov a do prevádzok s nebezpečnými chemikáliami. Mnohé prevádzky majú najprísnejšie kritériá z hľadiska plošného aj pohybového zaťaženia, chemického zaťaženia a požiarnej bezpečnosti. Naše panely sú odolné voči olejom, kyselinám, ropným produktom a chemikáliám. Podľa skúšok je použité PVC tzv. „neľahko (ťažko) horľavé".

Sú podlahy vo vašich prevádzkach a skladoch vystavené vysokému zaťaženiu?

PVC podlahové panely sú ideálnym riešením aj pre veľmi zaťažené podlahy. Na našich podlahách vo výrobných a skladových prevádzkach môže byť používaná akákoľvek manipulačná technika. Nevadí im ani prejazd nákladného automobilu. Možné zaťaženie je až 6 ton/dm2. Trendom sú nové modely panelov o rozmeroch 58 x 76 cm, hr.22 mm. Panely majú po obvode spojovacie zámky. K podkladu sa nelepia, ale sa medzi sebou spájajú týmito zámkami. Prípadne sa urobí ešte dodatočné zakotvenie extrémne namáhaných plôch. Povrch nie je šmykľavý ani za mokra.

Sú vaše podlahy z hľadiska bezpečnosti práce nevyhovujúce, ale doposiaľ každá oprava znamenala zastavenie výroby?
Žiadny problém pre náš rozoberateľný podlahový systém - prevedieme rýchlu opravu podlahy. Inštaláciu panelov môžeme uskutočniť aj cez víkend, takže chod výroby vôbec nemusí byť narušený.


Výhody rozoberateľných panelov z PVC
výhodná cena a vysoká úžitková hodnota
rýchla montáž, ktorá neobmedzuje prevádzku
použitie na povrchy vyštrbené, popraskané, mastné a tiež aj inak poškodené
doporučené zaťaženie je 2-6 ton/dm2
vhodné pre stolárske dielne, ale aj zvarovne
sú ťažko zápalné, trieda reakcie na oheň je Dfl - s2
panely majú po obvode spojovacie zámky
podlaha je rozoberateľná, v prípade potreby je poškodený kus ľahko vymeniteľný
bezpečnosť proti šmyku je testovaná s výsledkom VEĽMI BEZPEČNÉ v suchom i mokrom prostredí
panely dodávame aj farbené - len na objednávku (akýkoľvek odtieň podľa RAL)
použiteľné aj pre interiér aj exteriér
odolávajú mrazu aj vysokým teplotám
slúžia ako tepelná izolácia
bežná a nenáročná údržba

Trápia vás prašné, alebo mastné podlahy?
PVC rozoberateľné panely sa dajú ukladať na rozdrvené, popraskané, mastné a tiež inak poškodené povrchy. Majú vysokú úžitkovú hodnotu, vyhovujú nárokom na podlahu vo všetkých odvetviach priemyslu vrátane potravinárskeho a tiež v poľnohospodárstve pre ustajnenie zvierat. Prípadnú výmenu poškodeného kusu v priebehu užívania podlahy zvládne jednoducho každý. 

Dochádza na vašich chybných podlahách k poškodzovaniu vašich vysokozdvižných vozíkov?
Opakované opravy poškodených, prašných a mastných podláh sú nielen nákladné, ale aj obmedzujú prevádzku. Nemalé finančné prostriedky bývajú tiež vynakladané na opravy poškodených vysokozdvižných vozíkov a inej manipulačnej techniky, k poruchám ktorých dochádza práve v dôsledku prevádzky na poškodenej podlahe.

Skvelé výsledky protipožiarnych skúšok - trieda reakcie na oheň Dfl - s2 umožňuje bezproblémové používanie našich podláh v stolárskych prevádzkach i vo zvarovniach.

Rozoberateľné podlahové panely z PVC dodávame väčšinou i s montážou
Tým je zaručená správna voľba typu panelu, bezchybná montáž a zaručená istota spokojnosti užívateľov na mnoho rokov. Naše podlahové panely sú vhodné pre akýkoľvek povrch a veľmi v mnohých prípadoch sa ich použitie stalo jediným možným ideálnym riešením. 

Hrúbka panelov 22 mm a 43 mm - panely so zámkom po obvode. 
Hrúbka 12 mm - panely bez zámku, alebo s úpravou „Puzzle"

Využite naše dlhoročné skúsenosti. S voľbou optimálneho typu panelov pre Vašu prevádzku Vám radi pomôžeme. Na základe Vašich predstáv, požiadaviek a plánov Vám dáme návrh na individuálne riešenie Vašich podlahových plôch.

Najžiadanejšie typy podlahových PVC panelov majú rozoberateľný zámkový spoj.
Cena je 12,10 €/ks (individuálne je možné dohodnúť množstevnú zľavu, alebo montáž zadarmo). 
Uvedené ceny sú bez DPH.

Nič neriskujete, poskytujeme 30-dňovu záruku vrátenia peňazí.

Farebné vyhotovenie podlahových panelov

V prípade záujmu možno panely zafarbiť. Podľa Vašich požiadaviek Vám dodáme akýkoľvek odtieň podľa RAL. Príplatok za farbenie je 3,70 EUR/ks. Do viac zaťažovaných prevádzok je vhodnejšie pre farbenie voliť panely P09Z, S03Z, P11Z. 

 

farebne_panely farebne_panely farebne_panely

Spevnenie plôch a prístupových ciest
Panely možno použiť aj ako mobilné či dočasné pokrytie plôch, ktoré chcete spevniť alebo ochrániť (napr. trávnaté plochy štadióny pri usporiadaní koncertov, výstavné plochy a pod.).

 

průmyslové podlahyprůmyslové podlahyprůmyslové podlahyprůmyslové podlahyprůmyslové podlahy


Robíme montáže po celej SR
V prípade, že chcete naše podlahové panely iba kúpiť a montáž si urobíte sami, dodáme Vám zaplatený material, v prípade Vášho záujmu, na akékoľvek miesto na území SR.

Vzorky zasielame zdarma
Zadarmo Vám radi pošleme vzorky. Neváhajte a zavolajte nám, alebo pošlite fax či e-mail a požiadajte o bezplatné zaslanie vzoriek.

Späť

Komentáre k článku | Pridať komentár

Ado (01.06.2017)

Potrebujem podlahu do garaze.Poprosim cenovu ponuku.ddd

Adrian Gutek (01.06.2017)

Potrebujem podlahu do garaze.Poprosim cenovu ponuku.ddd

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
2 + 2 =
Odoslanie formulára

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky