Utierka na čistenie jemných plôch

Odstráni prach a rýchlo ošetrí drsné povrchy


Utierky na opakované použitie vyčistia všetko, čo v priemyselnom podniku vzniká: oleje, mazivá, farby, rozpúšťadlá. Vyčistia náradie, stroje a výrobné zariadenia. Ale ako udržiavať citlivé povrchy čisté? Čím sa dajú odstrániť farby a rozpúšťadlá šetrne a pritom dôkladne? Obyčajná handra by bola príliš riskantná, mohla by povrch poškrabať alebo zanechať na ňom chĺpky. Špeciálne pre citlivé povrchy ponúka MEWA utierku, ktorá čistí spoľahlivo. MEWATEX ULTRA je vhodná na všetky plochy s citlivým  povrchom  - od sieťotlače cez techniku tvárnenia až k jemnej mechanike. Vynikajúco sa hodí na super jemné čistenie citlivých plôch ako aj na leštenie.

Čistiace utierky MEWATEX ULTRA sú vyrobené zo špeciálne upravenej bavlnenej tkaniny s optimálnymi vlastnosťami. Majú enormne vysokú absorpčnú schopnosť a sú dokonale hladké. Utierka sa používa všade tam, kde sa vyžadujú povrchy čo možno najviac zbavené prachu, ako napríklad pri finálnom opracúvaní povrchov, v elektrotechnike a vzduchotechnike, pri práci na pneumatických zariadeniach a v automobilovom priemysle. Utierka má maximálnu savosť, v priebehu krátkeho času nasiakne do seba mnohonásobok vlastnej hmotnosti.

 


Obr. Utierka s vysokou absorpčnou schopnosťou MEWATEX ULTRA šetrne čistí citlivé povrchy

 

Už vyše 100 rokov je MEWA lídrom na trhu s opakovane použiteľnými utierkami.  Utierky sa vyrábajú v štyroch kvalitách tkaniny pre rozličné požiadavky v priemysle, remeselnej výrobe a dielňach. Ktorá kvalita je pre danú prevádzku tá pravá, to sa zistí na základe konzultácie so zákazníkom. Po tom, čo zákazníkovi dodáme prvý krát utierky, nasleduje cyklický proces čistenia: Použité utierky sa ukladajú do špeciálnych kontajnerov, vyhradených pre tento účel, pravidelne sa odvážajú a vo firme MEWA sa ekologicky perú. Čisté utierky prechádzajú prísnou kontrolou kvality,  v prípade potreby sa vymenia za nové, a pripravené na použitie sa opäť doručia zákazníkovi. Tento cyklicky sa opakujúci servis odbremeňuje podnik od vyvíjania vlastnej námahy a šetrí životné prostredie. Firme MEWA bol za to udelený medzinárodný ekologický certifikát a umiestnila sa medzi Top 3 v súťaži o  Nemeckú cenu za trvalo udržateľný rozvoj.

 

 

Text a foto: MEWA

 

 

Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
4 + 1 =
Odoslanie formulára

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky