Ovládanie alarmu BEZ OBÁV

Máte niekedy pocit, že moderná doba plná technických vychytáviek vás už unavuje neustálou potrebou učiť sa používať nové funkcie alebo nové spôsoby ovládania na prvý pohľad jednoduchých zariadení? Obťažuje vás nutnosť pamätať si nové heslá do aplikácií, PIN kódy k bankovým kartám apod?


Straší vás myšlienka, že aj doma budete mať zložito ovládaný alarm, ktorý však pre vlastnú bezpečnosť nevyhnutne potrebujete? Vďaka novinke Jablotronu, českého výrobcu zabezpečovacej techniky, už žiadne obavy mať nemusíte. Ovládanie nového alarmu zvládnu bez problémov aj deti. Je totiž jednoduché a zrozumiteľné.Alarm JABLOTRON 100 sa pružne prispôsobí požiadavkám rozsiahlej firmy, ale aj potrebám domácností. Tieto zdanlivo nezlučiteľné požiadavky na pružnú veľkosť a zároveň jednoduchosť a zrozumiteľnosť napĺňa doslova revolučný systém ovládania. JABLOTRON 100 je prvým alarmom, pri ktorom okamžite pochopíte, ako ho používať.


Na ovládanie alarmu slúži panel so stavebnicovou architektúrou. Podľa veľkosti domu a požadovaných funkcií sa presne na mieru zloží zostava ovládacích segmentov. Tie umožňujú zapínať ochranu jednotlivých častí domu, odoslať tiesňový signál, alebo ovládať spotrebiče. Segmenty majú jasnú logiku semaforu v podobe zelenej a červenej signálky. Tento jednoduchý a pritom revolučný princíp umožňuje vyhodnotiť stav systému jediným pohľadom. Doterajšie alarmy stresujú svojich majiteľov zložitosťou a neprehľadnosťou. Riešenie Jablotronu je zrozumiteľné, logické a hlavne presne korešponduje s reálnymi potrebami užívateľov. Stačí len stlačiť požadované tlačidlo a priložiť svoj identifikačný čip.


Pre technicky vyspelých užívateľov má tento alarm množstvo vymožeností. Okrem základnej funkcie ochrany objektu funkcie ochrany objektu pred vlámaním, požiarom, zaplavením, únikom plynu a ochranou vonkajších priestorov a predmetov, dokáže jednoducho ovládať ochranu alebo spotrebiče prostredníctvom aplikácie v smartfónoch, diaľkovým ovládačom, odoslať fotky páchateľa priamo na mobilný telefón či email, prípadne automatizovať niektoré činnosti, napr. nočné svietenie.  Stáva sa tak nielen jednoduchým alarmom, ale aj skutočným pomocníkom, ktorého budete naozaj využívať.

Ing. Ján Dérik, JABLOTRON Slovakia

Sasinkova 14

010 01 Žilina

T: 041 5640 263-5

www.jablotron.sk


Späť

 

Pridať komentár

* :
* :
* :
1 + 3 =
Odoslanie formulára

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky