Technika 3-4/2011

 1 2 3 4 5 > 

Najlepšia inovácia v ekologickom navrhovaní

Technika 3-4/2011

 

SolidWorks Sustainability umožňuje konštruktérom, návrhárom a technikom obmedziť nepriaznivý vplyv navrhovaných výrobkov na žiotné prostredie.  Softvér získal ocenenie  za najlepšiu inováciu v ekologickom navrhovaní.

Viac informácií

Návrh a způsob provedení ochrany objektů před přímými účinky blesku aktivním bleskosvodem NIMBUS

Technika 3-4/2011

Vzhledem k častým dotazům k používání aktivních bleskosvodů při ochraně objektů před účinky blesku chceme informovat o platné legislativě a výhodách aktivních bleskosvodů proti pasivním bleskosvodům.

Viac informácií

Bezpečnosť, ktorá jazdí stále s Vami.

Technika 3-4/2011

Technológie GSM a GPS prinášajú novú službu pre vodičov motorových vozidiel - eCall. Pod týmito piatimi písmenkami je skrytý telematický systém vybavený najmodernejšou technikou. Filozofiou zariadenia je pomôcť vodičovi na cestách.

Viac informácií

Bezdrôtová komunikácia firmy Saia ® PCD v riadení technologických procesov v praxi

Technika 3-4/2011

V decembri 2008 sme na českom a slovenskom trhu prvýkrát predstavili vtedy novinku v sortimente švajčiarskeho výrobcu firmy Saia-Burgess, kompaktný automat Saia ® PCD3.WAC. Od tejto doby už tento automat "zdomácnel" u firiem Systémových integrátorov Saia ®. Pre tých, ktorí ešte nemali možnosť sa s týmto automatom zoznámiť prináša tento článok dve ukážky z referenčných implementácií na zaujímavých lokalitách.

Viac informácií

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky