Úspešný koncept špecializovaných seminárov bude pokračovať aj v roku 2010

Spoločnosť BRADY predstavila na trhu v priebehu roku 2009 celý rad produktov, riešení a aplikácií.

Medzi nové produkty patrili najmä špičkové tlačové zariadenia (BBP11, BRADY IPTM Printer, TLS2200®, IDXpertTM), tlačiarne pre bezpečnostné značenie (GlobalMark®, MiniMarkTM), zariadenia pre automatickú aplikáciu (WRAPTORTM, PAM3600) a v neposlednom rade úplne nové zariadenie pre tvorbu štítkov, priamo pri vykonávaní servisných a inštalačných prác - príručnú tlačiareň BMPTM 21. Tento kompaktný prístroj poskytuje cenovo dostupné, ľahko použiteľné a ideálne riešenie pre servisných technikov, inštalačných pracovníkov a ďalších profesionálov. Robustný dizajn bol úspešne testovaný na odolnosť voči nepriaznivým podmienkam, ako aj na pád z výšky. K zariadeniu existuje množstvo užitočných doplnkov, ako je kapsa na opasok, systém pre uchytenie cez magnet, bodové osvetlenie a multifunkčný kit.
Ako aktuálnu novinku dáva spoločnosť Brady do pozornosti inteligentnú etiketu indikujúcu aktuálnu teplotu zariadenia - T.I.L. (Temperature Indicating Label). Princíp je jednoduchý: pri dosiahnutí určitej teploty zariadenia sa príslušná biela oblasť na etikete zafarbí na čierno. T.I.L. etiketa predstavuje spoľahlivé a finančne výhodné riešenie pre kontrolu teploty počas údržby, pričom jasne a zrozumiteľne ukazuje teplotu, ktorú sa iným meracím prístrojom nemusí podariť zaznamenať kvôli prerušeniu v dôsledku straty prívodu, alebo vybitia batérie meriacim zariadením.
V nadväznosti na úspešné predstavenie portfólia riešení pre odbornú verejnosť na veľtrhu ELOSYS 2009, pripravuje Brady účasť aj na ďalších podujatiach v roku 2010 - najbližšie už v marci na veľtrhu AUTOMATICON vo Varšave.
Brady rovnako hodlá pokračovať v úspešnom koncepte špecializovaných seminárov zameraných na spätnú sledovateľnosť a priemyselné označovanie, ktorý už dva roky organizuje v krajinách strednej Európy.

Viac informácií o spoločnosti BRADY a jej produktovom portfóliu nájdete na webovej stránke www.brady.sk, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 2 3300 4800, prípadne emailom na: central_europe@bradycorp.com

-red-

Späť

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky