Technika 11-12/2015

 1 2 3 4 > 

Ponuka služieb skupiny MEWA v oblasti čistiacich utierok

Technika 11-12/2015

Rozhovor s Veronikou Lipovskou, konateľkou spoločnosti MEWA Textil-Service SR s.r.o.:

1.  Mohli by ste nám bližšie opísať produktové portfólio a služby spoločnosti MEWA?
MEWA ponúka podnikom z každého odvetvia profesionálny textilný manažment: rôzne pracovné a ochranné odevy, textilné opätovne použiteľné čistiace utierky, klasické rohože a rohože na zachytávanie oleja, a to v modernom, ekologickom systéme poskytovania služieb. Naše textilné utierky sú vhodné na čistenie náradia, strojov a vybavení dielne. MEWA ako vedúca spoločnosť na svetovom trhu v oblasti poskytovania kompletných služieb, pokiaľ ide o čistiace utierky, zásobuje napríklad v automobilovom odvetví desiatky tisícov dielní v celej Európe. V Nemecku sa pritom v každej druhej spoločnosti z 38 000 nemeckých spoločností pôsobiacich v automobilovom odvetví používajú utierky spoločnosti MEWA (Zdroj: Zentralverband Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe e. V.).

 

Viac informácií

Ochrana domácnosti detektorom na zisťovanie prítomnosti oxidu uhoľnatého

Technika 11-12/2015

Napriek tomu, že 66 % respondentov vie, že otrava oxidom uhoľnatým môže mať fatálne následky, súčasne viac ako polovica si nemyslí, že sú doma v ohrození. Viac ako 80 % domácností disponuje zariadeniami, ktoré spaľujú drevo alebo fosílne palivá. Tieto zariadenia sú potenciálnym zdrojom úniku oxidu uhoľnatého.

Viac informácií

Český řídicí systém SandRA očekává rekordní prodeje

Technika 11-12/2015

Meziroční růst tržeb o více než 70 procent očekává příbramská společnost ZAT a.s. Významně tomu přispěl i zájem firem o řídicí systém SandRA především na zahraničních trzích.Ten se stále více uplatňuje také v menších nebo speciálních aplikacích.

www.zat.cz

Viac informácií

Impulzné napájacie adaptéry série GSC pre LED osvetlenie

Technika 11-12/2015

Spoločnosť Mean Well uvádza na trh impulzné napájacie zdroje v prevedení adaptér  do zásuvku a stolný adaptér - desk top, ktoré sú určené na napájanie LED osvetlenia. Tieto napájacie zdroje spĺňajú normy pre bezpečnosť EN61347-1, EN61347-2-13 a EN62384,  a tiež spĺňajú normy pre elektromagnetickú kompatibilitu.


Prezentacia firmy JDC

Viac informácií

Robot YuMi® dokáže bezpečně spolupracovat s člověkem

Technika 11-12/2015

Robot YuMi předznamenává novou éru robotických spolupracovníků, kteří dokážou pracovat společně s lidmi při zachování bezpečnosti pro okolí.

Viac informácií

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky