Technika_2016

Technické zariadenie budov

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  Posledná

Priemyselné podlahy - PVC panely

Technika 5-6/2016

Nemôžete zastaviť výrobu a uskutočniť opravy nevyhovujú­cich podláh? Inštaláciu panelov je možné zrealizovať aj na rôzne poškodené povrchy, ktoré sa vopred len čiastočne lokálne upravia.

Viac informácií

ÚČOV PRAHA - mimořádně náročná zakázka

Technika 5-6/2017

Výrobou vzduchotechnického potrubí a zakázkovou výrobou z plastů se společnost FORT-PLASTY s.r.o. zabývá již téměř 20 let. Za tu dobu jsme byli mnohokrát osloveni při realizaci nejrůznějších projektů, z nichž některé byly opravdovou výzvou. Bylo tomu tak i na podzim roku 2016, kdy se začala realizovat výroba vzduchotechniky pro jednu z největších staveb v České republice a to Ústřední čistírnu odpadních vod (ÚČOV) v Praze na Císařském ostrově (obr. 1).

Viac informácií

Ochrana domácnosti detektorom na zisťovanie prítomnosti oxidu uhoľnatého

Technika 11-12/2015

Napriek tomu, že 66 % respondentov vie, že otrava oxidom uhoľnatým môže mať fatálne následky, súčasne viac ako polovica si nemyslí, že sú doma v ohrození. Viac ako 80 % domácností disponuje zariadeniami, ktoré spaľujú drevo alebo fosílne palivá. Tieto zariadenia sú potenciálnym zdrojom úniku oxidu uhoľnatého.

Viac informácií

Úprava vody pre moderné budovy

Technika 7-8/2014

Moderné inteligentné budovy ako aj rekonštruované budovy v historických centrách miest využívajú nové technológie, technologické zariadenia, konštrukčné a stavebné prvky so zameraním hlavne na: plnoautomatickú prevádzku bez zásahu obsluhy, efektivitu využívania energií a úsporné investičné riešenie.

Viac informácií

Chillventa 2014: Hľadíme pozitívne do budúcnosti

Technika 7-8/2014

Prípravy na veľtrh Chillventa 2014 sa pomaly blížia do finále. Od 14. do 16. októbra 2014 sa v Norimbergu zídu odborníci z celého sveta, no už dnes máme dôvod na radosť, nakoľko pol rok pred začiatkom výstavy sú kapacity výstavných plôch prekročené. Medzinárodný veľtrh pre chladiacu techniku, klimatizáciu, vetranie a tepelné čerpadlá si tak upevní významné postavenie v rámci prezentovania sa vystavovateľov z danej oblasti.

Zaznamenali sme rekord - viac vystavovateľov, väčšia plocha

 

Viac informácií

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky