Technika_2016

Technické zariadenie budov

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >  Posledná

ÚČOV PRAHA - mimořádně náročná zakázka

Technika 5-6/2017

Výrobou vzduchotechnického potrubí a zakázkovou výrobou z plastů se společnost FORT-PLASTY s.r.o. zabývá již téměř 20 let. Za tu dobu jsme byli mnohokrát osloveni při realizaci nejrůznějších projektů, z nichž některé byly opravdovou výzvou. Bylo tomu tak i na podzim roku 2016, kdy se začala realizovat výroba vzduchotechniky pro jednu z největších staveb v České republice a to Ústřední čistírnu odpadních vod (ÚČOV) v Praze na Císařském ostrově (obr. 1).

Viac informácií

Priemyselné podlahy - PVC panely

Technika 5-6/2016

Nemôžete zastaviť výrobu a uskutočniť opravy nevyhovujú­cich podláh? Inštaláciu panelov je možné zrealizovať aj na rôzne poškodené povrchy, ktoré sa vopred len čiastočne lokálne upravia.

Viac informácií

Ochrana domácnosti detektorom na zisťovanie prítomnosti oxidu uhoľnatého

Technika 11-12/2015

Napriek tomu, že 66 % respondentov vie, že otrava oxidom uhoľnatým môže mať fatálne následky, súčasne viac ako polovica si nemyslí, že sú doma v ohrození. Viac ako 80 % domácností disponuje zariadeniami, ktoré spaľujú drevo alebo fosílne palivá. Tieto zariadenia sú potenciálnym zdrojom úniku oxidu uhoľnatého.

Viac informácií

Úprava vody pre moderné budovy

Technika 7-8/2014

Moderné inteligentné budovy ako aj rekonštruované budovy v historických centrách miest využívajú nové technológie, technologické zariadenia, konštrukčné a stavebné prvky so zameraním hlavne na: plnoautomatickú prevádzku bez zásahu obsluhy, efektivitu využívania energií a úsporné investičné riešenie.

Viac informácií

Chillventa 2014: Hľadíme pozitívne do budúcnosti

Technika 7-8/2014

Prípravy na veľtrh Chillventa 2014 sa pomaly blížia do finále. Od 14. do 16. októbra 2014 sa v Norimbergu zídu odborníci z celého sveta, no už dnes máme dôvod na radosť, nakoľko pol rok pred začiatkom výstavy sú kapacity výstavných plôch prekročené. Medzinárodný veľtrh pre chladiacu techniku, klimatizáciu, vetranie a tepelné čerpadlá si tak upevní významné postavenie v rámci prezentovania sa vystavovateľov z danej oblasti.

Zaznamenali sme rekord - viac vystavovateľov, väčšia plocha

 

Viac informácií

VÝSTAVY

MSV_nitra_2018