Technika_2016

Logistika

 1 2 3 4 5 > 

Multitex: Super absorpčná sila vo formáte uteráka

Technika 9-10/2018

Pri opravách a údržbe v remeselnej a priemyselnej oblasti pracovníci denne bojujú s kvapkajúcimi kvapa-linami ako sú oleje, farby a mazivá, ktoré znečisťujú pracovisko. S absorpčnou rohožou MULTITEX® ponúka textilný poskytovateľ služieb MEWA jednoduché a efektívne riešenie na udržanie čistého pracoviska a ochranu pracovníkov. Pomocou „vane na zachytenie oleja" vo formáte uteráka optimálne ochránite stroje, pracovisko a podlahu pred znečistením a nebezpečnými kvapalinami.

Viac informácií

Benzínové elektrocentrály MEDVED: Malé rozmery, vysoký výkon ... až 30 kVA!

Technika 9-10/2017

Kvalitná elektrocentrála musí byť spoľahlivá, ľahká na obsluhu a samozrejme disponovať kvalitným, vysoko výkonným motorom, ktorý unesie aj vysokú záťaž. Pri výbere elektrocentrály je nutné brať do úvahy pre aké spotrebiče je primárne určená a akej záťaži ju budeme vystavovať. Tým možno ušetriť náklady nielen pri kúpe, ale aj pri prevádzke elektrocentrály.

Viac informácií

Značení laserem bez kontaminace prostředí

Technika 9-10/2016

Co se děje po označení plastového dílu laserem? Vzniká fotochemická reakce, jejímž výsledkem je kontrastní značení, které je dané lomem světla na povrchu plastu.

Viac informácií

TART jede už i ve dřevě

Technika 9-10/2015

Společnost TART, leader v oblasti průmyslového balení na trhu střední Evropy a významný poskytovatel služeb exportního balení v rámci České a Slovenské republiky, otevřel nový závod na výrobu dřevěných obalů.
Tento krok byl učiněn v souladu s dlouhodobou rozvojovou strategií společnosti a má za cíl zásadním způsobem podpořit pozici firmy právě v oblasti exportního balení.

Viac informácií

Když se spojí Cognex s laserem Solaris

Technika 11-12/2014

Náhodně rozházené produkty na dopravníku, neuspořádaně poskládané výrobky a značící laser Solaris je vždy perfektně a na správně místo označí. Záhada? Ne, pouze kamera Cognex ovládá laser Solaris a navádí laserový paprsek.

Viac informácií

Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky