Technika_2016

AKTUALITY

 1 2 > 

Mimořádný úspěch společnosti LAPP KABEL s.r.o. v soutěži Zaměstnavatel roku 2014

AKTUALITY

Společnost LAPP KABEL s.r.o., dodavatel kabelových řešení pro průmysl se sídlem v Otrokovicích, získala ocenění v soutěži Zaměstnavatel roku 2014.

Do 12. ročníku soutěže SODEXO ZAMĚSTNAVATEL ROKU 2014 se v letošním roce přihlásil rekordní počet uchazečů. Firmy jsou hodnoceny podle mezinárodní metodiky PwC Saratoga. Ocenění Zaměstnavatel roku získají ty společnosti, které investují do svých zaměstnanců formou mezd a vzdělávání, jsou společensky odpovědné a konkurenceschopné na trhu.

Viac informácií

Medzinárodná konferencia „enef ‘14“ má už svoj jedenásty ročník

Technika 7-8/2014

Odberateľ (spotrebiteľ) sa dostáva do centra pozornosti strategických a výkonných na všetkých úrovniach riadenie ekonomiky. Do horizontu roku 2020 si Európska únia a jej členovia stanovili jasné priority v energetickej efektívnosti. Vychádzajú zo seriózneho hodnotenia jestvujúceho stavu formou energetických auditov. Dosiahnutie vytýčených cieľov má zabezpečiť zavedenie systému energetického manažérstva. Uvedené kroky reflektujú potrebu riešenia globálnych problémov energetiky, najmä vo väzbe na environmentálnu udržateľnosť.

Predbežná nezáväzná prihláška na: www.enef.eu

Viac informácií

Chillventa 2014: Hľadíme pozitívne do budúcnosti

Technika 7-8/2014

Prípravy na veľtrh Chillventa 2014 sa pomaly blížia do finále. Od 14. do 16. októbra 2014 sa v Norimbergu zídu odborníci z celého sveta, no už dnes máme dôvod na radosť, nakoľko pol rok pred začiatkom výstavy sú kapacity výstavných plôch prekročené. Medzinárodný veľtrh pre chladiacu techniku, klimatizáciu, vetranie a tepelné čerpadlá si tak upevní významné postavenie v rámci prezentovania sa vystavovateľov z danej oblasti.

Zaznamenali sme rekord - viac vystavovateľov, väčšia plocha

 

Viac informácií

MEA získala 100% podíl ve firmě RONN Drain

Technika 11-12/2013

Společnost MEA Water Management GmbH se sídlem v německém Aichachu převzala českou firmu Ronn Drain Complet s. r. o. se sídlem v Karlových Varech i její slovenskou dceřinou firmu Ronn SK.

Viac informácií

Nový časopis SolarTechnika

Energetika

Vážení priatelia, dovolte nám, aby sme Vám dali do pozornosti nový titul z vydavateľstva TechPark. Je ním časopis SolarTechnika. Ako už názov napovedá, periodikum sa zaoberá solárnou technikou a všetkým čo s ňou súvisí. K dispozícii je aj nová internetová stránka www.solartechnika.sk.


Priemyselné utierky

MEWA - priemyselne_utierky

Výstavy